Šolska skupnost

ŠOLSKA SKUPNOST 2022/2023

6. – 9. razred

 

 

MENTORICA: Anita Babič (anita.babic@ludvik.si)

 

PREDSTAVNIKI ODDELKOV 6. – 9. razred

ODDELEK RAZREDNIK PREDSTAVNIK PREDSTAVNIK
6. a Anita Babič Marko Šterbal Tiara Barada
6. b Nataša Colja Urban Gulić Lara Brajović
6. c Kristina Kleč Ema Mlakar Miha Kocuvan
7. a Nejc Barovič Iva Rauš Hana Jarh
7. b Jordana Koren Gal Ofić Vitan Majšler
7. c Karla Poslek Petrovič Maca Bobnar Vid Jože Pev
8. a Brigita Godec Kopčič Urban Ornik Tim Lohkar
8. b Jasna Rosi Jaša Vidovič Lili Kokalj
8. c Ribana Višnar Nejc Kocuvan Neža Podgornik
9. a Saša Silič Žak Rebernik Taja Hercog
9. b Metka Vrbančič Osterc David Šivec Pino Rumpf
9. c Gordana Šober Nika Pograjc Žiga Ravter
Predsednica šolske skupnosti: Nika Pograjc

Namestnik: David Šivec

 

 

SREČANJA ŠOLSKE SKUPNOSTI 6. – 9. razred

Predvideni datumi srečanj (ob ponedeljkih)

Učenci (6. – 9. razred)

Predvideni datumi srečanj (ob ponedeljkih)

Učenci (6. – 9. razred)

26. september 14. februar
17. oktober 27. marec
21. november 24. april
19. december 12. maj
24. januar 13. junij

 

 

ŠOLSKA SKUPNOST 2022/2023

1. – 5. razred

 

 

MENTORICA: Tamara Farič (tamara.faric@ludvik.si)

 

PREDSTAVNIKI ODDELKOV 1. – 5. razred  

ODDELEK RAZREDNIK PREDSTAVNIK PREDSTAVNIK
1. a Tamara Farič Ula Šuran Aleks Herič
1. b Jasmina Pižeta Ajda Majcenovič Timotej Rutar
1. c Nuša Barovič Sara Lubi Ian Weiksler
2. a Jasmina Borlinić Maj Gracer Una Arzenšek
2. b Janja Karanovič Sara Klezin Filip Marin
3. a Milanka Munda Samuel David Jeler Nala Krejač
3. b Katja Stajnko Mia Bračko Tian Auda
3. c Martina Klančnik Potrč Vita Srnec Jan Marinič
4. a Nataša Kosi Luka Knehtl Ella Bezenšek
4. b Suzana Bell Jan Kladnik Ana Bratušek
4. c Vesna Klasinc Gaber Anžur Stella Ilešič
5. a Antonija Krajnčič Lin Toš Tai Tomažič
5. b Alenka Kuhar Nuša Tomanič Urban Testen
5. c Urška Kosi Miha Marko Matko Ela Šoštarič

SREČANJA ŠOLSKE SKUPNOSTI 1. – 5. razred

Predvideni datumi srečanj (ob sredah – zadnja sreda v mesecu)

Učenci (1. – 5. razred)

Predvideni datumi srečanj (ob sredah – zadnja sreda v mesecu)

Učenci (1. – 5. razred)

28. september 22. februar
26. oktober 29. marec
30. november 19. april
21. december 31. maj
25. januar 14. junij

 

NAČIN OBVEŠČANJA

  1. Obvestilo na oglasni deski šolske skupnosti.
  2. Preko mentorice.
Scroll to Top
Skip to content